Srebrna tarcza w Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020

Na internetowej stronie www.perspektywy.pl równo o godzinie 00:00 9 stycznia 2020 r., a na oficjalnej gali w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w samo południe podane zostały wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.

Z ogromną dumą i przyjemnością informujemy, że w tegorocznym rankingu „Perspektyw” dla liceów ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie po raz kolejny otrzymało SREBRNĄ TARCZĘ, która jest znakiem jakości Naszej Szkoły.

W rankingu zajęliśmy kolejno:

  • 93 miejsce wśród najlepszych liceów w województwie mazowieckim;
  • 433 miejsce w Polsce.

W stosunku do roku ubiegłego przesunęliśmy się w górę aż o 53 miejsca. Zdobycie honorowego tytułu „Srebrnej Szkoły 2020” jest dla Naszej Szkoły zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także organ prowadzący.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów!

Skip to content